Twoja wizja
stała się inspiracją
dla nas wszystkich

- Steve Jobs
Raily

Oferta

Naszą misją jest świadczenie usług transportowych najwyższej jakości, dzięki którym nasi partnerzy zyskają przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów. Realizacja powyższych zadań odbywa się poprzez świadczenie profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie organizacji transportu oraz doradztwa logistycznego. Posiadamy wszelkie uprawnienia, certyfikaty i ubezpieczenia upoważniające do prowadzenia działalności świadczącej usługi przewozu osób samochodami osobowymi na terenie całego kraju.

Raily

Zespół

Zatrudniamy dyspozytorów z uprawnieniami do zarządzania przewozami osobowymi oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy na bieżąco reagują na potrzeby naszych klientów, proponując nowoczesne rozwiązania logistyczne.

Raily

Flota

Stale udoskonalamy naszą ofertę, poszerzając zakres naszych usług o kolejne miejscowości. Flota, którą obecnie posiadamy to nowe auta takie jak Ople Astra z 2019/2020 r. Są to duże, wygodne samochody wyposażone w klimatyzację, system GPS oraz system kontroli kierowców. W przypadku nagłej potrzeby powiększenia floty, mamy podpisane kontrakty z autoryzowanymi salonami na dostarczanie nowych aut w przyspieszonym terminie.

Raily

Flota

Aktualnie nasza firma posiada pojazdy w następujących miastach:

Aktualnie nasza firma posiada pojazdy w następujących miastach:

  Obsługujemy
  Obsługujemy od niedawna

  Lista miast:

   Raily

   Zaufanie

   Zadowolenie naszych Kontrahentów jest dla nas priorytetem, dlatego nasza dyspozytura działa 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu bez względu na święta. Czas na reakcję od przyjęcia zlecenia to 6 h, jednak znając specyfikację pracy, w nagłych przypadkach reagujemy natychmiastowo. Ponadto nasza firma wyposażona jest w dedykowane oprogramowanie do zarządzania przewozami, które znacznie usprawnia pracę firmy, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Jesteśmy w stanie dopasować się do oczekiwań naszych partnerów biznesowych, wdrażając niezbędne procedury, jak i zwiększając naszą flotę w dowolnych miastach zgodnie z zapotrzebowaniem.